tr

Hakkımızda

Erbomsan Ltd Sti firması OLYMPIA marka fotokopi makinelerinin 1999 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü ve merkez teknik servisliğini sürdürmektedir. Erbomsan Ltd Sti satış sonrası hizmetleri Sanayi Bakanlığı ve TSE tarafından belgelenmiştir.

Erbomsan Ltd Şti firması olarak 1982 yılından bu yana başta fotokopi makineleri olmak üzere büro makineleri satış ve servisi konusunda hizmet vermekteyiz. 1999 yılında ithalatına başladığımız OLYMPIA marka fotokopi makinelerinin satışını ve bakım onarım hizmetlerinin merkezimiz İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her noktasında satışını ve servisini sürdürmekteyiz.

Uzman teknik servis ve satış elemanlarımız sayesinde satış öncesi ve satış sonrası siz müşterilerimizin ihtiyacı olan doğru ürünü en uygun fiyat ve şartlar ile satın almanızı ve almış olduğunuz ürünün en iyi şekilde teknik desteğinin sağlanması bizim en öncelikli görevimizdir.

25 yıl boyunca bu işi yapıyor olmamız bize göre bu dediklerimizin en doğru göstergesidir. Ürünlerimizi uygun fiyata satın alabileceğiniz gibi isterseniz kopya başı çalışma veya kiralama yolu ile de sahip olabilirsiniz. Böylece kopya işlemlerinizi gerçekleştirdikçe gerçekleştirdiğiniz adet kadar ödeme yapmış olursunuz. Erbomsan ailesi olarak işlerinizde başarılar dileriz.

Co.Olympic Distribütörü

Co.Olympic el tipi kodlama cihazı distribütörü olmamızla birlikte; yazı, sayı, tarih, saat, barkod ve qr kod gibi değişkenleri herhangi bir yüzeye yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dokunmatik ekran ile harici bir cihaza ihtiyaç duymadan istediğiniz an, istediğiniz yerde değişken verilerinizi dilediğiniz yüzeye yazdırabilirsiniz.

Co.Olympic el tipi kodlama cihazlarının Türkiye’de ilk satışını gerçekleştiren ve distribütörü olan firmasıyız. Co.Olympic el tipi tarih kodlama makinesini kullanan ve bizi tercih eden müşteri sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

Fuar Röportajı